5-klasa i ecodesign

Nagrzewnica powietrza VENTURA

Moc produktu: 9-250kW

Nagrzewnica powietrza VENTURA firmy KIPI o mocach od 9-250kW. Idealne rowiązanie do ocieplenia  warsztatów, hal, kortów, kościołów. Ogrzewanie proste w czyszczeniu i serwisowaniu.


Pellet


Masz pytania?

(+48) 22 758 40 96

pon. - pt. 8:00 - 16:00

(+48) 664 473 361


thermostahl@thermostahl.pl

Budowa i praca Nagrzewnicy

Do pobrania

Nowoczesny design łaczy ze sobą najnowocześniejse rozwiązania tj. trzyciągowy, przeciwprądowo-krzyżowy wymiennik ciepła oraz system równomiernego rozprowadzania powietrza przez wymiennik. Skutkiem tego jest najwyższa efektywność w ogrzewaniu powietrza w porównaniu do dotychczas dostępnych na rynku urządzeń.

Budowa Nagrzewnicy

 

Przewaga zastosowania Palnika pelletowego obrotowego KIPI

 

  • W nagrzewnicy zastosowano obrotowy palnik KIPI ROTARY, co pozwala na utrzymanie bardzo dobrych parametrów spalania oraz niską emisyjność. Całe urządzenie cechuje łatwość eksploatacji, dzięki prostemu dostępowi do wymiennika.
  • Nagrzewnica ponadto wykorzystuje niezawodny system automatycznego odpopielania. Popiół gromadzi się w specjalnym zbiorniku, do którego użytkownik ma łatwy dostęp. Dzięki połączeniu samoczyszczącego palnika ROTARY oraz mechanizmu automatycznego odpopielania komory paleniskowej, znacząco wydłużono czas bezobsługowej pracy urządzenia.

 

 

Wymiary Nagrzewnicy VENTURA

 

 


Jak pracuje nagrzewnica?

http://youtu.be/fxFaDzu4TAs