Certyfikaty

Fabryka posiada ISO 9001:2008 nadane przez niemiecki TÜV.

Aby zaistnieć i co ważniejsze utrzymać dobrą pozycję na rynku, nie wystarczy produkować tanie urządzenia. Odpowiednio wcześnie należy zadbać o jakość wytwarzanych produktów. Będzie to w przyszłości procentowało niezawodnością sprzętu i zadowolonym odbiorcą, co pozwoli na budowanie silniejszych więzi firma-klient.

Dbanie o klienta

Miernikiem dbałości o klienta, a także naszej pewności co do jakości sprzedawanych urządzeń są opinie klientów o firmie oraz okres gwarancji, który dla kotłów gaz/olej wynosi 5 lat, natomiast dla kotłów na paliwo stałe – 3 lata.

  • Na potwierdzenie wysokiej jakości produkowanych przez THERMOSTAHL urządzeń umożliwiamy zapoznanie się z pakietem certyfikatów pozyskanych na przestrzeni kilkudziecięcioletniej działalności firmy.
  • Należy jednocześnie zaznaczyć, że wraz z rozwojem firmy i ekspansją na kolejne kraje zarówno europejskie jak i wschodnie pakiet ten ciągle jest powiększany.

Uprawnienia do montażu Klimatyzacji –

Dbamy o Twoje bepieczeństwo.

  • Uprawnienia F-GAZ dla Przedsiebiorstwa i naszych pracowników. Tylko certyfikat f-gaz uprawnia instalatora do legalnego, bezpiecznego i fachowego montażu i serwisu jednostki chodzącej.
  • Podstawa prawna: https://www.udt.gov.pl/przepisy/szwo-i-f-gazy